Intensywny Trening Mięśni Dolnych Brzucha! [wideo]

Niektóre partie naszego ciała zdecydowanie lepiej i szybciej jest nam wymodelować. Za to niektóre znowu sa niezwykle oporne i zmuszają nas do dodatkowej pracy i czasu poświęconego im. Takie są na przykład mięśnie dolne brzucha. Niby ćwiczysz brzuch cały czas a jego dolna część jest nieco mniej wypracowana niż górna...to normalne.
reklama
Dlatego, aby Twój brzuch wyglądał perfekcyjnie w każdej jego części mam dla Ciebie szybki, ale jakże intensywny trening modelujący mięśnie dolne brzucha. Fantastycznie zmusi je do pracy a tobie pozwoli na ich szybsze ukształtowanie.


Trening trwa około 10  minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, dlatego wato wykonać je przed rozpoczęciem ćwiczeń. Trening ten stanowi świetny dodatek trenigu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Intensywny Trening Mięśni Dolnych Brzucha! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 12:34 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Chyba pora najwyższa się wziąć za siebie, w końcu sezon bikini coraz bliżej... a po tych ćwiczeniach nie będę musiała ukrywać brzuszka pod kostiumem jednoczęściowym, mam nadzieję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog. Lubię taką tematykę. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiosna już za pasem, czas najwyższy zacząć ćwiczyć bo lato na horyzoncie :) Super motywacja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy blog. Jestem pod wrażeniem. Na pewno będę częściej tutaj zaglądać. Lubię blogi o takiej tematyce.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.