Szybki i Intensywny Trening Na Boczki i Oponkę! [wideo]

W pozbyciu się oponki na brzuchu czy boczków, dieta jest niezwykle ważnym elemmentem i być może tym najważniejszym. Dieta, o ile pomoże zgubić zbędne kilogramy i zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej, to niestety nie sprawi, że ciało będzie jędrne i kuszące. Tu należy iść w stronę ćwiczeń i regularnych treningów.
reklama
Ćwiczenia wspomagają doskonale działania mające na celu wysmuklenie sylwetki i utratę wagi. W związku z tym koniecznie dołóż ten trening, jeżeli chcesz aby boczki i oponka zniknęły szybciej. Poniższy trening zawiera cwiczenia ukierunkowane i skoncentrowane na wzmocneniu mięśni brzucha oraz przyczyniające się do lepszego spalania tłuszczu w tych okolicach.


Trening trwa 10  minut.  Zawiera już krótką rozgrzewkę oraz stretchingu na koniec. Przygotuj matę treningową (jeżeli takiej nie masz - tu dostępna za 39zł). Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Szybki i Intensywny Trening Na Boczki i Oponkę! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:14 Rating: 5

3 komentarze:

  1. 10 minutowy trening przyśpiesza metabolizm i powoduje spalanie tkanki tłuszczowej :) Super na nowy rok-czas zmian :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy wpis. Blogi tego typu są dla mnie ogromną inspiracją. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam przeglądać blogi tego typu. Ten jest jednym z fajniejszych. Jestem pod wrażeniem.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.