10-minutowy Trening Modelujący Mięśnie Dolne Brzucha! [wideo]

Płaski brzuch z pięknie widocznymi zarysowanymi mięśniami to marzenie i cel wielu pań. W większości przy regularnych ćwiczeniach i diecie jest to bardzo realne go osiągniecia i  co najważniejsze udaje sie wykonać. Najtrudniejszą jednak częścią do wymodelowania są niestety dolne mięśnie brzucha. I dziś właśnie czeka na ciebie trening na te partię.
reklama
Zaproponowany przez nas trening skupia się na wzmocnieniu i wyracowaniu wspomianych mięśni brzucha. Trenerka dobrała i utworzyła rewelacyjny zestaw ćwiczeń, dzieki którym Twoje mięśnie dolne brzucha będą pięknie uwidocznione i zarysowane. A więc jesteś gotowa na trening?

źródło: http://www.womenshealthmag.co.uk/fitness/find-a-workout/5301/the-best-lower-abs-workout/

Trening trwa około 10 minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, dlatego warto dodać je. Jest idealnym dodatkiem do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
10-minutowy Trening Modelujący Mięśnie Dolne Brzucha! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:36 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.