Skuteczne Ćwiczenia Ujędrniające i Unoszące Biust! [4 ćwiczenia]

Najszybszymi sposobami na zwiększenie rozmiaru biustu jest po pierwsze zabieg powiększający, po drugie przybranie większej ilości tkanki tłuszczowej, po trzecie zainwestowanie w odpowiedni biustonosz typu push-up. Jednak nie każdej z nas te metody podobają się.
reklama
Na szczęście istnieje inny sposób, który może wykorzystać każda z nas.Bardziej trwałym i najbezpieczniejszym sposobem na piękny i jędrny biust jest ukierunkowany na te partię ciała trening, który wzmocni mięsień piersiowy większy i mniejszy. Bądźmy szczerzy: trening nie zwiększy rozmiaru biustu, jednak sprawi, że będzie on jędrny i wydawał się większy, dzięki uniesieniu mięśni klatki piersiowej.
reklama
Poniżej znajdziesz 4 ćwiczenia rewelacyjnie działające na poprawę wyglądu biustu. Wykonaj od 1-3 serii. Ważne, aby ciężar hantli był nico większy i zmuszał mięśnie do cięższej pracy.

ćwiczenie na piersi
źródło: http://www.popsugar.com/

Bent-Over Reverse Fly - do wykonywania tego ćwiczenia będą potrzebne dwa ciężarki,hantle lub inne obciążenie (butelka z wodą).

Rozpocznij ćwiczenie od przyjęcia pozycji stojącej, z nogami ustawionymi na szerokość bioder.

W rękach trzymaj ciężarki. Z wyprostowanej pozycji pochyl się w przód, utrzymując proste plecy i przełóż ręce z ciężarkami przed siebie tak, aby dłonie były skierowane na zewnątrz (zewnętrzna część dłoni dotyka kolan).
reklama

Z tej pozycji wykonaj wymach prostych rąk na boki. Dłonie przełóż tak, aby były prostopadle do podłoża (jak na zdjęciu). Wykonaj 15 powtórzeń.

1 z 4Skuteczne Ćwiczenia Ujędrniające i Unoszące Biust! [4 ćwiczenia] Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:23 Rating: 5

1 komentarz:

  1. "Bądźmy szczerzy: trening nie zwiększy rozmiaru biustu, jednak sprawi, że będzie on jędrny i wydawał się większy" Szczerość to podstawa :D. Bardzo fajny wpis, ponieważ wszystkie ćwiczenia można wykonać w domu np. z butelką wody bez wydawania pieniędzy na siłownie i drogi sprzęt.

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.