Czy warto odchudzać się bez ćwiczeń?

Ćwiczenia w całym procesie utraty wagi stanowią niezwykle mały element całej układanki. I prawdopodobnie jest jednym z najmniej ważnych elementów dla większości ludzi chcących schudnąć. Ćwiczenia wbrew pozorom w dość małym stopniu wpływają na odchudzanie oraz kontrolę wagi. Dlatego ważne jest, aby zdać sobie sprawę i przestać martwić się o wykonywane programy treningowe, a zacząć dbać w większym stopniu o prawidłowe odżywianie.
reklama
Osobiście nie jestem fanka stosowania diety i wprowadzenia ograniczeń do końca życia. Przejście na dietę powinno skutkować znalezieniem własnego, zdrowego sposobu odżywiania, który spełni nasze oczekiwania i w którym będziemy stanie wytrwać do końca życia. Niech stosowana przez Ciebie dieta będzie Twoim stylem odżywiania,który zapewni Ci piękny wygląd i zdrowie.Więc, dlaczego powinniśmy ćwiczyć skoro treningi stanowią jedynie minimalną część, która pomaga schudnąć? Dlaczego mielibyśmy systematycznie ćwiczyć i wylewać litry potu , jak to i tak niczego nie przyspieszy? A dlatego, że…..Mam zamiar poniżej powiedzieć Ci, dlaczego wdrożenie ćwiczeń do codziennego planu zajęć da Ci same korzyści.

Po pierwsze ćwiczenia sprawiają, że stajesz się szczęśliwsza lub szczęśliwszy. Każdy z nas chce być szczęśliwy i zadowolony... Ćwiczenia czynią Cię szczęśliwszym człowiekiem. Jasne i proste!

Po drugie, ćwiczenia sprawiają, że jesteś osobą bardziej cierpliwą - co w moim przypadku sprawdza się idealnie - oraz wyrozumiałą. Stajesz się bardziej otwarta. Ćwiczenia dodają Ci energii i zapewne słyszałaś to już setki razy, ale to jest prawda.

Po trzecie, kiedy mówię ćwiczenia, nie mam na myśli od razu wykonywania skoków w górę i dół,
reklama

codziennego wykańczania się lub przyłączenia do grup Crossfitowych czy spędzania całych dni na siłowni. Mam tu głównie na myśli podniesieniu własnego metabolizmu i dobrego samopoczucia. Możesz wyjść na spacer, zorganizować wycieczkę rowerową czy pojeździć na rolkach...Stopień aktywności zleży od Ciebie - możesz intensywnie trenować, ale nie musisz. Liczy się ruch.

1 z 2

Czy warto odchudzać się bez ćwiczeń? Reviewed by MotywacjaNonStop on 08:42 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.