Niezawodne Ćwiczenia Kształtujące i Modelujące Pośladki! [6 ćwiczeń]

Chcesz mieć piękne i jędrne pośladki. Nie ma problemu. Wystarczy wdrożyć ćwiczenia, które zobaczysz w tym artykule. Dziś trenujemy z Jennifer Johnson z CosmoBody. Podczas tych sześciu na pozór łatwo wyglądających ćwiczeń będą pracować nie tylko Twoje pośladki, ale również uda. Dla ułatwienia ćwiczenia są w gifach, więc bardzo łatwo będziesz mogła zobaczyć, jak wykonać to ćwiczenie.
reklama
Dodatkowo każde ćwiczenie zostało opisane. Na ostatniej stronie znajdziecie również link do treningu wideo. Nie ma na co czekać zakładaj strój sportowy i zabieramy się po pompowania naszych pośladków.

źródło: www.centrumfitness.eu


źródło: www.cosmopolitan.com

1. Deep Squats - głębokie przysiady

Nogi powinny być rozstawione na szerokość ramion. Plecy proste. Robimy przysiad tak, aby uda były równolegle do podłoża.

Ręce w tym momencie również pracują – uginamy je podczas przysiadu. Wracamy do pozycji początkowej.

Trening możesz stworzyć w ten sposób, aby robić po 15 powtórzeń każdego ćwiczenia. Zrób na samym początku dwie serie. Systematyczność = efekty!
REKLAMA

Zobacz kolejne ćwiczenie, które sprawi, że Twoje pośladki będą super jędrne. Wykorzystując powyższe ćwiczenie możesz stworzyć własny zestaw do ćwiczeń, który będzie dopasowany do Twoich wymagań. Pamiętaj, że ćwiczenia powinny być dopasowane indywidalnie do Twoich oczekiwań.

1 z 6


Niezawodne Ćwiczenia Kształtujące i Modelujące Pośladki! [6 ćwiczeń] Reviewed by MotywacjaNonStop on 13:25 Rating: 5

3 komentarze:

  1. Staram sie je dodawac do wyzwania TB 2.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mało skomplikowane więc to coś dlamnie ;-) od jutra dodam je do treningu a później napiszę o efektach :-) niech moc będzie z nami <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Mało skomplikowane więc to coś dlamnie ;-) od jutra dodam je do treningu a później napiszę o efektach :-) niech moc będzie z nami <3

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.