Trening na „kształtowanie kobiecej sylwetki” z obciążeniem!

Idealna sylwetka według ogólnych standardów od lat określana jest jako 90/60/90. Przez pewien czas mocno promowana była sylwetka chłopięca, do której - pomijając aspekty zdrowotne - wiele kobiet nie miało realnych szans dojść. 

reklama
Na szczęście jednak ten trend skończył się i znowu wróciliśmy do prawdziwej kobiecej sylwetki z kształtnymi biodrami czy uniesionymi pośladkami.


Zdrowa, wysportowana sylwetka jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna, a co najważniejsze nie określają jej kilogramy. W tym przypadku liczą się proporcje i efektywne modelowanie ciała. Regularne ćwiczenia potrafią w niesamowity sposób wpłynąć na ogólny kształt ciała. W budowaniu kobiecej sylwetki pomocne jest stosowanie odpowiedniego obciążenia, czyli takiego które po kilku powtórzeniach będzie sprawiało Ci niewielki problem. Trening polegając na kształtowaniu kobiecej sylwetki ma za zadanie ujędrnić pośladki, wysmuklić nogi (jednak bez większej rozbudowy mięśni czworogłowych ud), podkreślenie i wyszczuplenie talii, ale także wymodelowanie ramion oraz pleców.
reklama

Zatem nie czekając dłużej, poniżej zapraszam do treningu, który składa się z 8 ćwiczeń wykonywanych przez 45 sekund. Przerwa między ćwiczeniami to 15 sekund. Trening zawiera już rozgrzewkę oraz rozciąganie na zakończenie. Do ćwiczeń będziesz potrzebować obciążenia, które będzie dla Ciebie wyzwaniem (nie mogą być za lekkie, ale także za ciężkie). Podczas tego treningu popracujesz nad pośladkami, nogami, brzuchem, plecami oraz barkami.
reklama
Trening na „kształtowanie kobiecej sylwetki” z obciążeniem! Reviewed by Sylwia on 19:30 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.