Powrót do formy – 30-minutowy trening całego ciała!

Powrót do ćwiczeń po przerwie bywa często onieśmielający i zniechęcający, przez co decyzje o rozpoczęciu ćwiczeń na nowo odkładasz z dnia na dzień. 

reklama
Powodów, przez które zaprzestałaś ćwiczyć może być wiele – ciąża, choroba, kontuzja, wypalenie czy spadek motywacji. Jeżeli nie ćwiczyłaś przez kilka tygodni, miesięcy czy lat warto zacząć wszystko z głową, ponieważ trening powinien być przede wszystkim bezpieczny.

Powrót do formy – 30-minutowy trening całego ciała

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia systematycznych ćwiczeń jest określenie planu treningowego i stopniowe wdrażanie się. Następnie ustalenie celów oraz ilości dni, podczas których będziesz trenować. Zbyt wiele treningów w tygodniu na początku może okazać się przytłaczające oraz demotywujące. Określ realną ilość dni, w których w stu procentach skupisz się na ćwiczeniach. Jeżeli przerwa w ćwiczeniach była dłuższa warto zacząć od podstawowych ćwiczeń, aby ciało i mięśnie na nowo przyzwyczaiły się do ruchu. Powrót do formy jest wyzwaniem dla ciała, które musi na nowo nauczyć się funkcjonować w innym trybie i zapewne będzie potrzebowało regeneracji. Jest ona niezwykle ważna i potrzebna.
reklama

Zatem, jeżeli marzysz o szczupłej sylwetce, pozbyciu się zbędnych kilogramów czy poprawieniu kondycji zapraszam Cię poniżej do 30-minutowego treningu całego ciała. Będziesz potrzebować maty oraz niewielkiego obciążenia w postaci hantli bądź butelek z wodą.
reklama


Powrót do formy – 30-minutowy trening całego ciała! Reviewed by Sylwia on 19:03 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.