4 ćwiczenia na jędrne pośladki, które zrobisz w kilka minut

Jeżeli marzysz o silnych, pięknych i jędrnych pośladkach koniecznie musisz spróbować poniższych ćwiczeń, które również poprawą wygląd twoich ud. Wiele korzyści w kilku ćwiczeniach.

reklama
Mięśnie pośladków są bardzo ważne dla naszego ciała, stabilizują tułów, miednicę oraz kość krzyżową. Odpowiadają za prawidłowy ruch nóg. Nie tylko efekt estetyczny jest ważny. Jak widzisz mocne pośladki odpowiadają za twoje zdrowie. Dlatego warto poświęcić kilka minut dziennie na wykonanie poniższych ćwiczeń, które poprawią wygląd pośladków, wysmuklą ud.

Zobacz również: 3 ćwiczenia na pozbycie się fałdek pod pachami


W osiągnięciu określonego celu bardzo ważna jest wytrwałość i systematyczność. Jeśli nie ćwiczyłaś przed dłuższy czas musisz nastawić się, że powrót do formy trochę potrwa i nie będzie łatwy. Zakwasy będziesz miała ogromne, ale niestety, jeśli mięśnie są "zastałe" to musi boleć. Oczywiście pamiętaj o tym, aby wykonywać ćwiczenia bardzo dokładnie. Lepiej jest wykonać mniej powtórzeń bez błędów, które bardzo często powodują kontuzje. Przy wykonywania błędnie ćwiczeń dodatkowo twoje wyniki będą słabsze.
reklama
Zobacz również: 4 ćwiczenia na płaski brzuch, które wykonasz w domu w 20 minut.

Poniżej przedstawimy Ci 4 super ćwiczenia na jędrne pośladki oraz smukłe uda.


Ćwiczenie 1:

Klasyczne przysiady to ćwiczenie idealne na ujędrnienie pośladków, a jeśli dodasz do nich podskok - stają się bardziej efektywne. Skakanie zwiększa również tętno dzięki czemu będziesz mogła spalić więcej kalorii. Wykonuj to ćwiczenie robisz mini cardio.


1. Pozycja początkowa tego ćwiczenia to klasyczny przysiad. Stopy rozstawione na szerokość barków, zgięte ręce na wysokość klatki piersiowej, kolana zgięte, aby wykonać pełny przysiad.
2. Następnie podskocz energicznie w górę.

Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia po 10 powtórzeń.

Ćwiczenie 2:

Ćwiczenie wydaje się banalne ponieważ twoja pozycja zaczyna się od leżenia na brzuchu. Nic bardziej mylnego. Kolejnym krokiem będzie podniesienie nóg w górę i pulsowanie - tutaj poczujesz ogień!

To ćwiczenie jest jednym z naszych ulubionych dlatego chcemy je Wam zaprezentować. Nie często spotyka się je w zestawach treningowych czy w propozycjach ćwiczeń.

Tym ćwiczeniem ujędrnisz pośladki!

Zobacz również: 4 skuteczne ćwiczenia na spalenie tłuszcz z ud
reklama


Ćwiczenie 3:


Tym ćwiczeniem poprawisz wygląd pośladków jak również wewnętrzną stronę ud.1. Ręce proste blisko ciała, stopy rozstaw poza barki, tak aby był między nimi odstęp około 50 cm. Palce skierowane na zewnątrz
2. Zegnij kolana, wówczas podnieś ręce splecione blisko klatki piersiowej oraz zegnij je.
3 Wróć do pozycji początkowej

Wykonaj 3 serie tego ćwiczenia po 10-15 powtórzeń.

Ćwiczenie 4:

Wykroki w tył są ćwiczeniem bardzo wymagającym, ale jeśli wykonujesz je prawidłowo pięknie będą pracować twoje pośladki oraz uda.

4 ćwiczenia na jędrne pośladki, które zrobisz w kilka minut Reviewed by Rafał on 20:02 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.