10 minutowy Rewelacyjny Trening Wideo Klatki Piersiowej

Jednymi z najlepszych ćwiczeń na klatkę piersiową zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet są popularne pompki. Na szczęście nie trzeba ograniczać się jedynie do ich tradycyjnej formy. Wszelkie modyfikacje wpłyną dodatkowo na wzmocnienie mięśni i nadanie im większej siły oraz wytrzymałości. Jedni je kochają, drudzy nienawidzą!
reklama
Taki właśnie trening klatki piersiowej oparty na różnych wersjach pompek zaproponował nam jeden z trenerów Fitness Blender. Przygotuj matę do ćwiczeń, swoje ciało oraz mnóstwo silnej woli. Trening naprawdę daje wycisk!
reklama


Zaproponowany trening klatki piersiowej trwa 10 minut. Składa się z 5 wersji pompek, wykonywanych przez 30 sekund. Po tym czasie odpoczywasz 30 sekund i przechodzisz do kolejnego ćwiczenia. Niektóre ćwiczenia wykonujesz raz na lewą, raz na prawą stronę (każadą po 30 sekund).

Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.
reklama
10 minutowy Rewelacyjny Trening Wideo Klatki Piersiowej Reviewed by Sylwia on 18:55 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Też muszę wzmocnić moją klatkę piersiową. Dzięki za te podpowiedzi.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.