16 Ćwiczeń Wysmuklających Wewnętrzne i Zewnętrzne Partie Ud! [wideo]

Niektórym z nas osiągnięcie płaskiego brzucha czy jędrnych pośladków nie sprawia większego problemu, jednak za to marzenia o szczupłych nogach to już inna sprawa. Każda z nas ma pewne miejsca na swoim ciele trudne do wypracowania czy wymagające włożenia większej pracy. I takie bardzo często stają się nasze uda, a dokładniej ich wewnętrzne lub zewnętrzne partie.
reklama
I tu z pomocną przychodzi nam rewelacyjny trening, zawierający 16 najlepszych ćwiczeń na wewnętrzne i zewnętrzne mięsnie ud. Ćwiczenia te w pełni angażują do pracy te mięśnie i zmuszają te miejsca do lepszego spalania tkanki tłuszczowej.


Trening trwa około 16  minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, dlatego wato wykonać je przed rozpoczęciem ćwiczeń. Trening ten stanowi świetny dodatek trenigu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
16 Ćwiczeń Wysmuklających Wewnętrzne i Zewnętrzne Partie Ud! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:02 Rating: 5

2 komentarze:

  1. Pomaga choć osobiście wolę ćwiczenia z obciążeniem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super blog. Bardzo lubię przeglądać blogi tego typu. Będę częściej tutaj zaglądać.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.