Skuteczny Trening Na Boczki i Wałeczki Pod Pachami! [wideo]

Każdego dnia ćwiczysz i trzymasz się skrupulatnie założeń diety a pomimo to w niekórych miejscach nie możesz osiągnąć tego, czego sobie zaplanowałaś? Nie martw się ...niektóre partie naszego ciała wymagają nieco więcej pracy i cierpliwości niż inne. Takie właśnie są boczki i wałeczki pod pachami. Jednak możesz sobie z nimi poradzić skutecznie.
reklama
W tym zadaniu doskonale wspomogą Cię ćwiczenia, mające na celu zmobilizowanie ciała do spalania tkanki tłuszczowej w tych okolicach. I takie ćwiczenia przygotowała nasza ulubiona trenerka - Rebecca Louise - skłądając je w jeden zestaw i gotowy do wykonania trening. Jak stracić tłuszcz i pozbyć się fałdek? To już proste!


Trening trwa około 15 minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, więc warto dodać je przed i po zakończeniu ćwiczeń.. Przygotuj parę hantlii i pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Skuteczny Trening Na Boczki i Wałeczki Pod Pachami! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:48 Rating: 5

2 komentarze:

Obsługiwane przez usługę Blogger.