10-minutowe Modelowanie Pośladków z Sylwią Szostak! [wideo]

Kształtna pupa wymaga włożenia nieco pracy. Aby zawsze wyglądała zjawiskowo konieczne jest systematyczne modelowanie pośladków - najlepiej z różnymi ćwiczeniami, kóre będą angażowały do pracy wszystkie mięśnie pośladkowe.
reklama
Tym razem prezentuję Ci trening pośladków od Sylwii Szostak. Jest trening składa się z 7 ćwiczeń, skupiających się na wzmocnieniu i zbudowaniu mięsni pośladków. Każde ćwiczenie wykonujesz tu przez 60 sekund, po czym odpoczywasz 20 sekund. Trening jest intensywny i energiczny, dlatego nawet się nie obejrzysz kiedy będzie koniec.Trening trwa około 10 minut.  Nie zawiera rozgrzewki oraz stretchingu na koniec, więc warto dodać je przed i po zakończeniu ćwiczeń. Przygotuj parę hantlii lub wypełnioną torbę treningowyą i pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
10-minutowe Modelowanie Pośladków z Sylwią Szostak! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:16 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.