Intensywny Trening Wzmacniający i Kształtujący Mieśnie Brzucha! [wideo]

Chcesz mieć ładny, płaski, zarysowany brzuch? Niestety taki sam się nie zrobi. Musisz wykazać nieco chęci i pracy, aby cieszyć się wymarzonym brzuchem. Dieta jest niezbędna i o nią musisz zadbać osobiście...ale jeżeli chodzi o ćwiczenia to możesz na nas liczyć!
reklama
I tak jak powyżej mam dla Ciebie propozycję treningu idealnego wzmacniającego oraz kształtującego mięśnie brzucha. Trenerka Alicia Marie doskonale wie, jak wypracować fantastyczny brzuch. Jej trening zmusi do intensywnej pracy mięśnie brzucha oraz pozwoli na spalenie tkanki tłuszczowej w tych okolicach. Podczas treningu będziesz potrzebować piłki (doskonała 2kg piłka lekarska tutaj), którą możesz zastąpiś butelką, ciężarkiem lub czymś co masz pod ręką.


Trening trwa około 14minut.  Trening nie zawiera rozgrzewki, ale zawiera stretchingu na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Intensywny Trening Wzmacniający i Kształtujący Mieśnie Brzucha! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:34 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.