Ekstremalny Trening Odchudzający - Turbo Spalanie! [wideo]

Utrata zbędnych kilogramów wymaga racjonalnego i zdrowego podejścia do tematu. Zmiana nawyków żywieniowych na zdrowe to podstawa. Jeżeli chcesz przyspieszyć efekty koniecznie musisz wdrożyć ćwiczenia w celu szybszego spalania kalorii. W tym pomoże Ci poniższy ekstremalny trening odchudzający.
reklama
Poniższy trening powstał z myślą głównie o osobach, którym zależy na zerdukowaniu tkanki tłuszczowej. Sposób, w jaki został skomponowany trening maksymalnie podkręci tempo przemiany materii i pozwoli na spalenie jak największej ilości tłuszczu. Trening trwa około 24 minut. Składa się z 3 rund podstawowych oraz 1 dodatkowej - bonusowej.


Każde ćwiczenie podczas rund wykonujesz przez 30 sekund plus 10 sekund najszybciej jak jesteś w stanie. Dodatkowo zawsze wykonujesz 40 sekundowe ćwiczenie stabilizacyjne.  Trening ten nie zawiera rozgrzewki, ani stretchingu na koniec, dltego warto wykonać je osobno. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Ekstremalny Trening Odchudzający - Turbo Spalanie! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:28 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Każdy trening z tej strony jest ekstremalny :) Fajnie opisane i pokazane jak należy ćwiczyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super trening, muszę spróbować :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny trening dla Pań, naprawdę warto go spróbować! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie, racjonalne podejście to podstawa - inaczej efekt jojo gwarantowany bez skupienia.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.