Ćwiczenia na boczki i fadłki - 4 najlepsze do zrobienia w domu!

Możesz sobie wmawiać, że boczki czy fałdki na talii są takie słodkie i mięciutkie, ale szczerze mówiąc warstewka tkanki tłuszczowej zlokalizowana w obrębie pasa nie jest zbyt atrakcyjna. Zwłaszcza kiedy zaczyna wystawać poza krawędź spodni czy ulubionej spódnicy.
reklama
Na szczęście to nie jest coś, co zostanie z Tobą do końca życia. Dzięki odpowiedniej zmianie nawyków żywieniowych i włączeniu do codziennych zajęć ćwiczeń na boczki oraz treningi cardio będziesz w stanie spalić nagromadzony tłuszcz i wysmuklić swoją talię.
reklama
Boczki są niestety trudne do zlikwidowania samymi ćwiczeniami. Trenjąc codziennie mięśnie brzucha bez odpwiednio ukierunkowanych ćwiczeń na mięsnie skośne sprawi, że nie zostaną one w ogóle ruszone. Wybieraj dobre ćwiczenia i modeluj swoją talię skutecznie.

źródło: http://www.eatthis.com/how-to-lose-4-inches-of-body-fat


Istnieje wiele ćwiczeń wzmacniającyh mieśnie skośne brzucha i wspomagające likwidację boczków. Poniżej 4 ćwiczenia, dzięki którym poprawisz wygląd sylwetki. Ćwiczenia nie muszą każdego dnia być takie same. Warto je modyfikować i przeplatać. Te są jednymi, jakie możesz wykorzystać. Ćwiczenia te wykonaj w 3 seriach po 30-60 sekund.

Standing Straddle Forward Bend Rotated


źródło: http://kristinmcgee.com/pose-gallery/standing-straddle-forward-bend, https://dragossuciu2003.wordpress.com/2014/04/17/

Standing Dumbbell Twist

źródło: https://annasessentials.wordpress.com/2013/09/03/september-2013-challenge-day-3/
reklama

Bird Dog Dumbbells

źródło: https://pl.pinterest.com/aydeeyai/stop-the-jiggle/

Russian Twist Dumbbell

źródło: http://www.adaymag.com/2015/08/14/bring-three-ab-exercises-usual-routine.html

Ćwiczenia na boczki i fadłki - 4 najlepsze do zrobienia w domu! Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:46 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.