Unikaj tych produktów i diet


Idąc na zakupy musisz wiedzieć, jakich produktów należy unikać. Zdrowe odżywianie składa się przede wszystkim z umiejętności dobierania zdrowych produktów. Jest bardzo dużo zdrowej żywności, lecz jeżeli przyjrzymy się im bliżej może okazać się, że nie jest tak już kolorowo. Najlepiej jest zaufać dietetykom, którzy wiedzą co dobre, a co złe. Nie mnie jednak udało nam się dowiedzieć jak to jest z naszymi dietami oraz produktami, które kupujemy. Czego należy unikać?

1. Dieta oczyszczająca stworzona tylko i wyłącznie z soków (soki owocowe). Chociaż bardzo wiele osób może stwierdzić, że ta dieta oczyści ich organizm (bardzo mało spożywanego jedzenia, zastępowanie posiłków sokami) - są w ogromnym błędzie. Taka dieta może spowodować więcej szkód. Czy warto? Według mnie nie! Dodatkowo spożywając cały czas soki z owoców należy pamiętaj, że zawierają one w sobie cukier.. który może przekształcić się w tkankę tłuszczową. Pamiętajcie wszystko, co w nadmiarze – jest złe dla naszego organizmu.

2. Masło orzechowe podobno jest bardzo dobre, ponieważ jej głównym składnikiem są orzechy.
REKLAMA

Niestety podczas zakupów zwróćcie uwagę na etykietę. Orzechy, które są w maśle orzechowym zawierają naturalne tłuszcze (i super), lecz zobaczycie w nich również cukry, sodę i inne składniki. Dlatego zwracajcie uwagę na to, co jest na etykietach.

1 z 3


Unikaj tych produktów i diet Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:49 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.