Zwiększ Motywację Do Ćwiczeń! [gotowy plan zadań do wydrukowania]

Tygodniowy plan zadań! – Tak! Jest to najlepsze rozwiązanie. Kiedy zapiszesz sobie dokładnie, co zamierzasz zrobić, będziesz bardziej zmotywowana do wykonania poszczególnego zadania.
reklama
Taki sposób sprawdził się u mnie, dlatego przedstawiam Wam mój rewelacyjny sposób na zrzucenie kilogramów!Jak to jest u Was? Kiedyś miałam problem z tym, aby zmotywować się do aktywności fizycznej (teraz już nie mam z tym problemu –kocham to!). Obiecałam sobie, że potrenuje, ale zawsze znalazło się „coś” ważniejszego.

Skąd my to znamy?

Bywają ciężkie dni. Takie,w których po prostu nic się nam nie chce. Plan w moim przypadku działał bardzo motywująco. Dzięki niemu pokochałam ćwiczenia. Jeżeli mam rozpisany cały plan na papierze, dużo łatwiej jest mi się zmotywować do systematycznych ćwiczeń!

REKLAMA
Dlaczego planujemy tylko tydzień?

Okres siedmiu dni jest idealny ze względu na to, że jesteśmy w stanie zmotywować się do osiągnięcia swojego celu. Im krótszy plan, tym mniej porażek. W ten sposób z tygodnia na tydzień będziemy motywować się na nowo! Wydrukuj – wypełnij i przyklej w bardzo widocznym miejscu w swoim domu.

1 z 3Zwiększ Motywację Do Ćwiczeń! [gotowy plan zadań do wydrukowania] Reviewed by MotywacjaNonStop on 16:34 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Ja mam zaplanowany cały miesiąc, a przed jego końcem planuję następny :-)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.